Poszukujemy pracownika na stanowisko KUCHARZ.

Lubisz gotować w domu? Idealnie. Aplikuj na stanowisko kucharz. Posiadasz doświadczenie na tym stanowisku? Wspaniale - zachwyć nas swoimi umiejętnościami i negocjuj stawkę.

Wymagania:
• Umiejętność przygotowania potraw na poziomie gospodarstwa domowego.
• Dyspozycyjność (praca w systemie dwa dni pracy i dwa dni wolne od 12.00 do 22.00, zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem. Możliwa praca w godzinach nocnych, zwłaszcza w sezonie letnim).

Oferujemy:
- Pracę w pełnym etacie na umowę o pracę (po okresie próbnym).
- Wynagrodzenie do uzgodnienia z kandydatem

Obowiązki:
- Gotowanie potraw zgodnie z zamówieniami dostarczanymi przez kelnerów oraz przygotowywanie potraw na wcześniej ustalone przyjęcia okolicznościowe i śniadania
- Obróbka wstępna warzyw i mięs
- Utrzymywanie czystości w kuchni i pomieszczeniach przynależnych

Poszukujemy pracownika na stanowisko KELNER.

Praca w godzinach od 12:00 do 22:00 lub dla osób, które preferują elastyczny grafik z krótszymi zmianami 12:00-17:00/17:00-22:00  (wg wcześniej ustalonego grafiku). Stawka godzinowa 10 zł/h na rękę + dodatek nocny. Doświadczenie nie jest wymagane. Rozważymy także kandydatury osób studiujących zaocznie/uczących się np. jeden lub dwa dni w tygodniu! Zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy:
-chęci do pracy,

-komunikatywności i przyjaznego usposobienia

Obowiązki:
-obsługa gości na salach konsumpcyjnych,
-przyjmowanie zamówień
-przygotowywanie napoi i deserów lodowych
-kasowanie należności
-utrzymywanie czystości na salach konsumpcyjnych i w bufecie

Oferujemy:
-umowę o pracę w pełnym etacie
-atrakcyjne wynagrodzenie 10 zł/h NA RĘKĘ plus dodatek nocny (w przypadku kandydatów z doświadczeniem na stanowisku kelner/barman zapraszamy do negocjacji stawki)
-dodatek nocny

Poszukujemy pracownika na stanowisko RECEPCJONISTY.

Praca w systemie zmianowym od 7:00 do 19:00 lub od 19:00 do 7:00 (ok 15 zmian w miesiącu wg wcześniej ustalonego grafiku). Stawka godzinowa, dodatek nocny. Doświadczenie nie jest wymagane. Rozważymy także kandydatury osób studiujących zaocznie! Zapraszamy do aplikacji!

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-komunikatywność,
-miłe usposobienie i przyjazne nastawienie do gości

Obowiązki:
-przyjmowanie rezerwacji telefonicznych,
-obsługa systemu rezerwacyjnego i portali rezerwacyjnych,
-prowadzenie korespondencji mailowej z klientami,
-meldowanie i wymeldowywanie gości,
-współuczestniczenie w przygotowywaniu śniadań dla gości (ułożenie na szwedzkim stole produktów wcześniej przygotowanych przez kucharzy, przygotowanie napoi)
-pomoc w przygotowywaniu pokoi hotelowych na przyjazd gości (okazjonalnie, posiadamy panią pokojową na etacie).

Oferujemy:
-praca na umowę o pracę - pełny etat,

-stawka godzinowa,

-dodatek nocny,

-premie

-praca w sympatycznym gronie młodych osób.