Poszukujemy pracownika na stanowisko RECEPCJONISTY.

Praca w systemie zmianowym od 7:00 do 19:00 lub od 19:00 do 7:00 (ok 15 zmian w miesiącu wg wcześniej ustalonego grafiku). Stawka godzinowa, dodatek nocny. Doświadczenie nie jest wymagane. Rozważymy także kandydatury osób studiujących zaocznie! Zapraszamy do aplikacji!

WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum średnie,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-komunikatywność,
-miłe usposobienie i przyjazne nastawienie do gości

OBOWIĄZKI:
-przyjmowanie rezerwacji telefonicznych,
-obsługa portali rezerwacyjnych,
-prowadzenie korespondencji mailowej z klientami,
-meldowanie i wymeldowywanie gości,
-współuczestniczenie w przygotowywaniu śniadań dla gości (ułożenie na szwedzkim stole produktów wcześniej przygotowanych przez kucharzy, przygotowanie napoi)
-pomoc w przygotowywaniu pokoi hotelowych na przyjazd gości (okazjonalnie, posiadamy panią pokojową na etacie).

OFERUJEMY:
-praca na umowę o pracę - pełny etat,

-stawka godzinowa,

-dodatek nocny,

-premie

-praca w sympatycznym gronie młodych osób.